Turistika a cyklistika

Spoznávajte krásu hlbokých dolín i majestátnych štítov zrkadliacich sa na hladine horských plies a naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom.
Spoznajte pôvod tatranskej prírody. Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Nízke Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranského vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi.
Z chatky na cyklotúru – priamo pri recepcii Holiday Village nájdete predajňu Tatry Motion, v ktorej si môžete zapožičať bicykle, kolobežky či korčule. Navyše, na cyklistický chodník, či poľné trasy sa napojíte pri hneď po opustení predajne. V každom ročnom období Litov i Tatry poskytujú množstvo trás na objavovanie. Na tie najzaujímavejšie miesta vás zavedie aj mobilná aplikácia Liptov.


Stiahnite si mobilnú aplikáciu Región Liptov:

Stiahnite si v AppStore Získajte z Google Play

Pre všetkých milovníkov cyklistiky je v letných mesiacoch k dispozícii aj moderný bike park Rocky Mountain Bike World. Prírodné danosti terénu, drevené prekážky a terénne úpravy poskytujú kvalitné podmienky pre tréning aj prekonávanie svojich hraníc. Nájdete tu trate všetkých obťažností na pohodové jazdy s rodinou, ale aj pre adrenalínových nadšencov.