Izby a bungalovy

 

Holiday Village Tatralandia – ubytovanie a relax v srdci Liptova, pri Aquaparku Tatralandia.

 

Chcete stráviť dovolenku niekde, kde sa budete cítiť ako v raji v každom ročnom období? Už nemusíte hľadať, ste na mieste! Ubytovanie pri Aquaparku Tatralandia je ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Holiday Village Tatralandia ponúka svojim klientom ubytovanie v 101 chatkách s celkovou kapacitou 500 lôžok. Útulné chatky v malom dovolenkovom mestečku sú vhodné pre každého dovolenkára. Všetky chaty sú členené do 11 tematických osád, ktorých čaro a atmosféra vám zaručia pobyt s množstvom dobrodružstva a fantázie.

Samostatné ubytovanie v plne vybavenej chatke vám poskytne dokonalé súkromie počas celej dovolenky. Ubytovanie na Liptove nebolo nikdy lukratívnejšie!

Holiday Village Tatralandia je skutočne výnimočné miesto, kde sa spája zábava, relax, dobrodružstvo a priateľská atmosféra do jedného komplexu. Množstvo atrakcií na jednom mieste povyšuje Holiday Village Tatralandia na jedinečné miesto plné zážitkov, vďaka čomu môžete využiť svoj voľný čas na dovolenke naplno.

V Holiday Village Tatralandia si môžete vybrať z nasledujúcich typov ubytovania:

 

 
Pozrieť cenník


SKI & AQUA BUS 2016/2017 Gopass

SKI & AQUA Bus je ZADARMO od 26.12.2016 do 19.4.2017 pre držiteľov Gopass karty a Liptov Region Card. Viac informácií...


Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20% pri rezervácií aspoň 45 dní vopred. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a ubytujte sa pri Aquaparku Tatralandia s 1 nocou zadarmo. Túžite zažiť viac dobrodružstva? Máme pre vás špeciálne pobytové balíky, v ktorých nájdete lístky do aquaparku, lietanie v Hurricane Factory alebo výlet lanovkou na Chopok.
A navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 35€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.