Predaj chatiek

Využite jedinečnú možnosť výhodne investovať a využívať výhody Holiday Villages úplne zadarmo. Splňte si svoj sen a kúpte si našu rekreačnú chatku alebo apartmán v Holiday Village Tatralandia. Spolu s vašou novou nehnuteľnosťou získate:
  • ubytovanie v atraktívnej lokalite na Liptove
  • chatky a apartmány priamo v areáli Aquaparku Tatralandia
  • dovolenku iba 10 km od TOP lyžiarskeho strediska Jasná
  • aquapas a skipas úplne ZADARMO

od tých čo milujú Tatry, pre tých čo milujú Tatry!

Jedinečný a nezameniteľný komplex rekreačných chatiek a apartmánov na Liptove sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov.

5 dôvodov pre kúpu objektu v Holiday Village Tatralandia

1. garantovaný výnos 5%

Kúpa rekreačného objektu je výnimočná tým, že sa nielen stávate majiteľom nehnuteľnosti v špičkovej lokalite, ale dokonca dostávate garanciu výnosu 5% ročne po dobu prvých 5 rokov.

2. špičková lokalita

Pri rekreačnej nehnuteľnosti a jej vyťažovaní, viac ako čokoľvek iné rozhoduje zaujímavosť lokality. Umiestnenie v srdci Liptova, neďaleko Liptovskej Mary, výborných lyžiarskych svahov, ale hlavne iba niekoľko desiatok metrov od naj aquaparku na Slovensku – TATRALANDIE je výbornou perspektívou k zaradeniu tejto investície medzi NAJLEPŠIE NA LIPTOVE za posledné roky.

3. nulové riziko

Nehnuteľnosť má stavebnú, spoločenskú aj úžitkovú hodnotu. Nehnuteľnosť má ubytovaciu kapacitu, o ktorú majú turisti záujem prakticky 365 dní v roku. Nehnuteľnosť je súčasťou najväčšieho zábavného areálu široko – ďaleko. Generuje zaujímavý výnos už za 4 mesiace v roku

4. objekty sú skolaudované a fungujú od roku 2004

Nemusíte čakať na kolaudáciu. Nemusíte „veriť“, že budú načas (prípadne že vôbec budú) dokončené.Nemusíte sa báť, že prídete o svoje peniaze.

5. spolupráca s lídrom

Kúpou rekreačného objektu v Holiday Village Tatralandia sa stávate súčasťou Tatralandie, ktorá je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Stávate sa človekom, ktorý kúpou objektu, z ktorého bude mať výnos, podporí rozmach a vývoj Tatier a starostlivosť o ne v spolupráci so spoločnosťou Tatry mountain resorts, a.s.

Lokalita

Holiday Village Tatralandia leží v srdci Liptova - v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádza sa v tesnej blízkosti Aquaparku Tatralandia – najväčšieho a najnavštevovanejšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Nachádza sa v centre dovolenkového diania - s najväčším lyžiarskym a turistickým strediskom Jasná Nízke Tatry v prostredí čerstvého sviežeho vzduchu, pohody a pokoja pod ochranou nádherných Tatier!

Región je jedinečný svojimi prírodnými krásami, kultúrou, históriou a ľudovou architektúrou. Vďaka tomuto je považovaný za destináciu číslo jedna na Slovensku. Každý návštevník si nájde to svoje – pre seba výnimočné.

Pre aktívnych športovcov región ponúka množstvo športových, turistických a adrenalínových aktivít, ako napríklad rafting, splavy Váhu, skalolezectvo, paraglaiding, vyhliadkové lety, horské kolobežky, snowboardové a lyžiarske trate, skialpinizmus, bobové dráhy a iné možnosti na šport.

 

Predaj chatiek

Možnosti spolupráce, benefity

Objekty

Kontakt + FAQ