Aquapark a zábava

Príďte k nám a zistíte, že jeden deň na dovolenku nestačí! Oddychujte a zabávajte sa v najväčšom aquaparku v strednej Európe

Aquapark Tatralandia

Halloween show Tatralandia

Zažite tropický raj v Tatralandii aj počas Halloweenskeho víkendu. Tematicky vyzdobený areál denne ponúka nezabudnuteľné zážitky: plávanie v čírej, či morskej vode pod palmami, jazdenie na toboganoch, surfovanie a to všetko spestrené Halloweenskymi dekoráciami a viac ako 50 sochami a výtvormi do veľkosti až 6 m. Viac info

Aquapark Tatralandia

Tatrapolis - Svet minatúr

Originálne spojenie kováčskeho remesla a cestovateľskej vášne, ktoré vyústilo do podoby netradičného detského zábavného parku. Tatrapolis je zameraný najmä na detského návštevníka, ktorý sa tu nielen zabaví, ale aj čo-to poučí zo zemepisu alebo histórie. Je to vhodné miesto pre rodinnú dovolenku, aj pre organizované skupiny školských výletov. Viac info

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Oddychujte a zabávajte sa v najväčšom aquaparku v strednej Európe. V areáli nájdete plavecké, relaxačné a detské bazény s čírou, slanou i termálnou vodou. Dobrodruhov a adrenalínových nadšencov poteší 29 toboganov a šmýkačiek. Počas dovolenky v Tatralandii vás zlákajú aj letné atrakcie – Funpark, plážový volejbal, vodný futbal, lezecká stena, rôzne trampolíny a nafukovacie atrakcie i animačný program pre deti. Príďte k nám a zistíte, že jeden deň na dovolenku nestačí!

Eventy v aquaparku

Surf Waves

Surfovacie vlny

Zajazdite si na vlnách skvelej zábavy. Hawajské vlny a surfovanie si môžete vyskúšať priamo v Tatralandii v Hawaii komplexe počas celého roka. Vlny si môžete užívať s celou rodinkou, surfovanie je vhodné pre deti už od 6 rokov (min. 25 kg). To pravé osvieženie doplní Tiki bar, ktorý ponúka pestrú ponuku miešaných drinkov, jedinečnú atmosféru a výhľad na vlny.

Užite si pocit slobody ako pravý surfista. Súčasťou Surf Waves Tatralandia je profesionálny inštruktor, ktorý vás prevedie postupnými lekciami Surf Academy a vďaka nemu sa z vás za krátku dobu môže stať skutočný surfista.

Funpark Tatralandia

Funpark

Chodník slávy, kde majú svoju hviezdu aj známe osobnosti slovenskej i zahraničnej scény, vás privedie zo sveta vodných radovánok do mestečka zábavy – Funparku. Vo Fun parku nájdete množstvo atrakcií, ktoré vyčaria na tvári úsmev:

  • Safari train – jazda s vláčikom, s ktorým sa dostanete priamo medzi divoké šelmy, zebry
  • Adrenalínový Gold Splash - 8,5m vysoká banská veža, na ktorej sa vysokou rýchlosťou spustíte v banských vozíkoch až do jazierka
  • Detský kolotoč s chobotnicou pre najmenších

Liptovska Mara Tatralandia

Liptovská Mara

Zvýšte si adrenalín v krvi s partiou priateľov pri jachtingu či windsurfingu na jednej z najväčších priehrad na Slovensku – Liptovskej Mare. Vodné dielo Liptovská Mara leží pri Liptovskom Mikuláši a ponúka množstvo zábavy na člnoch, plavbu na jachte, windsurfing či rybárčenie. Od kúpeľného komplexu Tatralandia to máte k Liptovskej Mare len 500 m.

Aquapark Tatralandia

Rafting na Liptove

Milujete zábavu i adrenalín? Vyskúšajte si rafting či hydrospeed na Liptove. Vďaka dobrej polohe riek si môžete vychutnávať vodné dobrodružstvá od jari do jesene. V sprievode profesionálneho inštruktora si užijete tú najdivokejšiu jazdu na rozbúrenej vode.