Tropical Paradise

„Skutočný raj na Slovensku nečakala som niečo také...“
Zuzana, 8. júla 2016

Chcete si užívať tropické leto počas celého roka? Tak príďte k nám do nového Tropického raja na Liptove. Tropical Paradise ponúka svojim návštevníkom relax a zábavu ako na plážach Karibiku v každom ročnom období.

Hlavnou dominantou Tropického raja je stroskotaný vrak lode, ktorý oddeľuje relaxačnú a zábavnú zónu vodného areálu. Pri pirátskej lodi sa nachádza šnorchlovací bazén s podmorským svetom, kde môžete pozorovať v podvodnom akváriu pravé korále, mušle, sasanky a farebné rybičky. Na dne sa ukrýva aj bájny poklad pirátov, po ktorom môžete pátrať spolu s vašimi ratolesťami.

Po chvíľach vzrušenia si doprajte aj vodnú terapiu v našich štyroch vyhrievaných bazénoch s čírou a morskou vodou. Tropická teplota vody 34 – 36° C vás rozhodne zahreje v akomkoľvek počasí. Dokonalé uvoľnenie a pohodu vám navodia podvodné ležadlá a celotelové vodné trysky, vyskúšať môžete aj novú vodnú relaxačnú cestu zameranú na masáž i odľahčenie chodidiel. Dva bazény so slanou vodou ukrývajú vo svojich vodách pozostatky zlúčenín z niekdajšieho mora, ktoré má na ľudský organizmus blahodarné účinky. Liečivé zložky našich vôd si pochvaľujú najmä návštevníci s dýchacími, kožnými a zápalovými ochoreniami.

Hotel v zime

Aký by bol Tropický raj bez slnenia sa na ležadle? Špeciálna strešná fólia Tropického Raja plne prepúšťa slnečné žiarenie, vďaka čomu môžete získať bronzové opálenie aj v tých najtuhších mrazoch. Celoročná teplota vzduchu 30° C a niekoľkometrové živé palmy vám zaručene navodia pravú dovolenkovú pohodu. Keď vám bude teplo, môžete sa schladiť exotickým drinkom v Barbados bare, ktorý sa nachádza pod hladinou na rozhraní všetkých bazénov. Takže si svoj tropický dúšok kokteilu môžete vychutnať priamo z bazénu alebo aj v pohodlí na ležadle.

Tropické leto počas celého roka si užívate len v Tropical Paradise Tatralandia...