O hoteli

„Perfektná prechodová branka do aquaparku a čip na recepcii! super nápad ako to prepojiť a zjednodušiť!“
Roland, 3. apríla 2016

Lákalo vás niekedy život Indiánov, remeselníkov či kovbojov? Navštívte Holiday Village Tatralandia a my vám vaše túžby splníme. Útulné tematické ubytovanie na Liptove je ideálnym miestom na vašu dovolenku počas celého roka. V lete iste oceníte ubytovanie v areáli Tatralandia Holiday Resort, kde to máte pár krokov do najväčšieho aquaparku v strednej Európe – Tatralandie.

NOVINKA!

Od 1.12.2019 vám prinášame NEOBMEDZENÉ VSTUPY DO AQUAPARKU TATRALANDIA V CENE UBYTOVANIA. (platí pre potvrdené rezervácie od 11.9.2019 s termínom nástupu po 1.12.2019)

V Holiday Village Tatralandia opäť dáte krídla svojej fantázii. Ubytovanie, ktoré vo vás prebudí kúsok detskej duše, nie je rozhodne len pre deti. Na svoje si prídu zaľúbené páry, jednotlivci aj firmy. K dispozícii máte ubytovanie v 94 chatách, ktoré sú situované v 11 tematických osadách. Príďte k nám a presvedčíte sa o tom, že dva dni na dovolenku nestačia. Osady U poľovníka, Liptovská dedina, Indiánska osada, Rybárska zátoka, Skautský tábor, U vinára, Remeselnícky dvor, Central park, Detský svet, Romantická záhrada a Westernová osada sľubujú návštevníkom každý deň nové dobrodružstvo.

V jednotlivých osadách môžete bez obmedzenia využívať vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriska, tenisový kurt a basketbalové ihrisko. Večer sa môžete zabaviť bowlingom alebo stolným futbalom. Ubytovaní hostia si môžu zapožičať bezplatne na našej recepcii aj spoločenské hry, takže u nás sa rozhodne nudiť nebudete.


Na stiahnutie
Ubytovací poriadok


Na stiahnutie
Reklamačný poriadok

 

letna dovolenka
izba

Služby klientom

Holiday Village Tatralandia chce mať len spokojných návštevníkov, k čomu značnou mierou prispievajú aj naše rozsiahle služby. Aby sme vám zabezpečili maximálnu pohodu, vieme vám vždy vyjsť v ústrety aj nad rámec nasledovných ponúkaných služieb:

  • požičovňa športových potrieb
  • požičovňa spoločenských hier na recepcii
  • WiFi pripojenie garantované v priestoroch lobby
  • bowling
  • billiard
  • tenisový kurt a športoviská (streetball a volejbal)
  • nabíjacia stanica pre elektromobily
  • detský kútik s množstvom hračiek
  • game zone
  • ohniská a grily

Ubytovanie s domácimi zvieratkami je zakázané.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom rezervácie ubytovania, dostupnosti, firemných podujatí a pod., neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás

*
*
* povinné polia