Kongresy a konferencie na Liptove

Hľadáte výnimočné miesto pre významných obchodných partnerov a účastníkov konferencie, ktoré im poskytne široký priestor na prácu i relax? Holiday Village Tatralandia je tou pravou voľbou. Blysnite sa vo svojom odbore a ubytujte účastníkov vášho kongresu v súkromí našich chát. Počas konferencií zaručene oceníte možnosť variabilného usporiadania priestorov, all inclusive služby pri organizovaní eventu, veľkú lôžkovú kapacitu a rozsiahle možnosti oddychu v aquaparku a ubytovania uprostred hôr.

Kongresové centrum v Holiday Village Tatralandia dokáže hostiť až 420 účastníkov naraz, pričom sme schopní poskytnúť ubytovanie pre vyše 500 hostí. Na profesionálnej úrovni a s dôrazom na detail sa postaráme o vaše ubytovanie v súkromí, stravovanie, prenájom priestorov, technické vybavenie, výzdobu a bohatý doplnkový program v súlade s vašimi požiadavkami.

Navždy sa zachová v pamäti stužková

Aj vy sa s triedou pripravujete na rozlúčku so strednou školou? Stužková slávnosť je predsa neopakovateľná životná udalosť a preto je dôležité staviť na kvalitu služieb. Tím Holiday Village Tatralandia vám pripraví váš dokonalý a nezabudnuteľný večer.

Prehľad konferenčných priestorov Holiday Village Tatralandia

Kapacita Kino sedenie Školské sedenie U sedenie
Kongresové centrum 320 200 140
Kongresová sála I. 130 110 66
Kongresová sála II. 80 60 38
Kongresová sála III. 110 80 56

Viac informácií o konferenčnej ponuke v Holiday Village Tatralandia nájdete v našej banketovej mape.

 

Virtuálne prehliadky kongresových priestorov

 

 

 

Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 52 3700 201