Teambuildingy

Chcete svojim zamestnancom dopriať jedinečný relax plný fantázie, zábavy a športu? Tak príďte k nám a odmeňte svojich zamestnancov! Holiday Village ponúka priestor na tradičné i neobyčajné firemné aktivity, ktoré pomôžu zamestnancom „vypnúť“, upevniť kolektív a získať nové nápady. Široká škála športových i oddychových činností pomôže vašim pracovníkom načerpať novú energiu pre lepšie pracovné výkony.

Firemné a športové dni sú odteraz hračka. Nadiktujte svoje požiadavky a zvyšok vybavíme za vás. O najrôznejšie aktivity s patričným technickým a personálnym zabezpečením, ako aj o ubytovanie so stravovaním až pre viac než 500 účastníkov sa postará náš profesionálny tím.

 

Netradičnejšie teambuildingové aktivity

Privátna tropická párty

Privátna tropická párty

Firemná dovolenka na Slovensku ako v Karibiku? Užite si trópy s celým tímom, vychutnajte si exotické drinky a zabavte sa v novom Tropickom raji, kde budete mať pocit, že ste naozaj v rovníkovej oblasti.

Hurricane Factory

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.

Liptov Aréna

Liptov Aréna

Moderná kultúrno-športová hala nachádzajúca sa v bezprostrednom susedstve areálu Tatralandia Holiday Resort. Jej multifunkčnosť a vybavenosť vám dovolí oddať sa naplno tímovým športom pre upevnenie vášho kolektívu.

Kokteil na Chopku s jazdou na novom Funitele

Kokteil na Chopku s jazdou na novom Funitele

Vyvezte sa na vrchol majestátneho Chopku najmodernejšou lanovkou Funitel a s výhľadmi na všetky svetové strany si užite parádnu kokteilovú párty.

Nočný pochod

Surf Waves Tatralandia

Surfovanie na vlnách Tatralandie ťa prenesie na známu pláž Waikiki, či na ostrov Maui, kde si ten pravý adrenalín užijú nielen profesionáli, ale aj úplných začiatočníci.
Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 52 3700 201