Teambuildingy

Chcete svojim zamestnancom dopriať jedinečný relax plný fantázie, zábavy a športu? Tak príďte k nám a odmeňte svojich zamestnancov! Holiday Village ponúka priestor na tradičné i neobyčajné firemné aktivity, ktoré pomôžu zamestnancom „vypnúť“, upevniť kolektív a získať nové nápady. Široká škála športových i oddychových činností pomôže vašim pracovníkom načerpať novú energiu pre lepšie pracovné výkony.

Firemné a športové dni sú odteraz hračka. Nadiktujte svoje požiadavky a zvyšok vybavíme za vás. O najrôznejšie aktivity s patričným technickým a personálnym zabezpečením, ako aj o ubytovanie so stravovaním až pre viac než 500 účastníkov sa postará náš profesionálny tím.

Netradičnejšie teambuildingové aktivity

Privátna tropická párty

Privátna tropická párty

Firemná dovolenka na Slovensku ako v Karibiku? Užite si trópy s celým tímom, vychutnajte si exotické drinky a zabavte sa v novom Tropickom raji, kde budete mať pocit, že ste naozaj v rovníkovej oblasti.

Hurricane Factory

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.

Liptov Aréna

Liptov Aréna

Moderná kultúrno-športová hala nachádzajúca sa v bezprostrednom susedstve areálu Tatralandia Holiday Resort. Jej multifunkčnosť a vybavenosť vám dovolí oddať sa naplno tímovým športom pre upevnenie vášho kolektívu.

Kokteil na Chopku s jazdou na novom Funitele

Kokteil na Chopku s jazdou na novom Funitele

Vyvezte sa na vrchol majestátneho Chopku najmodernejšou lanovkou Funitel a s výhľadmi na všetky svetové strany si užite parádnu kokteilovú párty.

Nočný pochod

Nočný pochod

Zažite nezabudnuteľný nočný pochod tatranskou prírodou, kde na vlastnej koži zažijete silu prírody a spoliehaním sa na svoj tím utužíte kolektív.
Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 52 3700 201