Predaj chatiek

Využite jedinečnú možnosť výhodne investovať a využívať výhody Holiday Villages úplne zadarmo. Splňte si svoj sen a kúpte si našu rekreačnú chatku alebo apartmán v Holiday Village Tatralandia. Spolu s vašou novou nehnuteľnosťou získate:
  • ubytovanie v atraktívnej lokalite na Liptove
  • chatky a apartmány priamo v areáli Aquaparku Tatralandia
  • dovolenku iba 10 km od TOP lyžiarskeho strediska Jasná
  • aquapas a skipas úplne ZADARMO

od tých čo milujú Tatry, pre tých čo milujú Tatry!

Jedinečný a nezameniteľný komplex rekreačných chatiek a apartmánov na Liptove sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov.

Lokalita

Holiday Village Tatralandia leží v srdci Liptova - v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádza sa v tesnej blízkosti Aquaparku Tatralandia – najväčšieho a najnavštevovanejšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Nachádza sa v centre dovolenkového diania - s najväčším lyžiarskym a turistickým strediskom Jasná Nízke Tatry v prostredí čerstvého sviežeho vzduchu, pohody a pokoja pod ochranou nádherných Tatier!

Región je jedinečný svojimi prírodnými krásami, kultúrou, históriou a ľudovou architektúrou. Vďaka tomuto je považovaný za destináciu číslo jedna na Slovensku. Každý návštevník si nájde to svoje – pre seba výnimočné.

Pre aktívnych športovcov región ponúka množstvo športových, turistických a adrenalínových aktivít, ako napríklad rafting, splavy Váhu, skalolezectvo, paraglaiding, vyhliadkové lety, horské kolobežky, snowboardové a lyžiarske trate, skialpinizmus, bobové dráhy a iné možnosti na šport.

 

Predaj chatiek

Objekty

Kontakt + FAQ