Typy ubytovania

 

Holiday Village Tatralandia – ubytovanie a relax v srdci Liptova, pri Aquaparku Tatralandia.

NOVINKA!

Od 1.12.2019 vám prinášame NEOBMEDZENÉ VSTUPY DO AQUAPARKU TATRALANDIA V CENE UBYTOVANIA. (platí pre potvrdené rezervácie od 11.9.2019 s termínom nástupu po 1.12.2019)

 

Chcete stráviť dovolenku niekde, kde sa budete cítiť ako v raji v každom ročnom období? Už nemusíte hľadať, ste na mieste! Ubytovanie pri Aquaparku Tatralandia je ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka. Holiday Village Tatralandia ponúka svojim klientom ubytovanie v 94 chatkách s celkovou kapacitou 468 lôžok. Útulné chatky v malom dovolenkovom mestečku sú vhodné pre každého dovolenkára. Všetky chaty sú členené do 11 tematických osád, ktorých čaro a atmosféra vám zaručia pobyt s množstvom dobrodružstva a fantázie.
Samostatné ubytovanie v plne vybavenej chatke vám poskytne dokonalé súkromie počas celej dovolenky. Ubytovanie na Liptove nebolo nikdy lukratívnejšie! Holiday Village Tatralandia je skutočne výnimočné miesto, kde sa spája zábava, relax, dobrodružstvo a priateľská atmosféra do jedného komplexu. Množstvo atrakcií na jednom mieste povyšuje Holiday Village Tatralandia na jedinečné miesto plné zážitkov, vďaka čomu môžete využiť svoj voľný čas na dovolenke naplno.
V Holiday Village Tatralandia si môžete vybrať z nasledujúcich typov ubytovania:     Pozrieť cenník
 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a ubytujte sa pri Aquaparku Tatralandia s 1 nocou zadarmo. A navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 35€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.